Blizzarini інтернет-магазин

Задача: Створити інтернет-магазин для оптового продажу взуття. Оскільки сайт орієнтований на користувачів, які недавно почали користуватися мережею інтернет, необхідно було максимально поєднати офф-лайн звички цільової аудиторії (дрібних оптовиків) з можливостями та традиціями онлайн-магазину.
Попрацюємо разом? ᐳ
Рішення: Онлайн магазин отримав простий та зрозумілий із першого погляду інтерфейс користувача. Була створена спеціально розроблена CRM-система, яка відповідає специфіці оптової торгівлі та відтворює зрозумілий цільовій аудиторії офф-лайновий процес замовлення.

Система реєстрації користувачів на сайті максимально проста. Для зареєстрованого користувача є доступний «Особистий кабінет», де можна зберігати обрані ним товари у «Список улюбленого», додавати у «кошик» чи у список порівняння товарів.

Зручне навігаційне меню дозволяє користувачам легко отримати доступ до каталогу товарів та іншої інформації розміщеної на сайті.

На сторінці товару користувач має можливість переглянути детальний опис товару, роздивитися товар зблизька. Також є опція, яка дозволяє поділитися сторінкою у соціальних мережах.
Дякуємо!

Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.