hromadske.ua

Задача: Створити інформаційно-аналітичний сайт, платформу для онлайн-телебачення.
Попрацюємо разом? ᐳ
Рішення: При розробці сайту велику увагу приділено вікну-плеєру з трансляцією телебачення. Доступ до плеєра можливий з будь-якої сторінки сайту в один клік. Також є можливість перейти в аудіо-режим та слухати ефір, що потребує завантаження тільки аудіо-стрічки та вантажить менше даних. На сайті створена блог-платформа. Авторизований користувач, якому надані відповідні права, може самостійно завантажувати власні блоги на сайт. Користувачі також мають можливість перерахувати дотації на рахунок hromadske.tv он-лайy, скориставшись однією з 4 Он-лайн систем оплати.

При розробці сайту велику увагу приділено вікну-плеєру з трансляцією телебачення. Доступ до плеєра можливий з будь-якої сторінки сайту в один клік. Також є можливість перейти в аудіо-режим та слухати ефір, що потребує завантаження тільки аудіо-стрічки та вантажить менше даних.

На сайті створена блог-платформа. Авторизований користувач, якому надані відповідні права, може самостійно завантажувати власні блоги на сайт. Користувачі також мають можливість перерахувати дотації на рахунок hromadske.tv он-лайy, скориставшись однією з 4 Он-лайн систем оплати.
Дякуємо!

Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.