Як досягти високого ROAS, а потім подвоїти його

Один із наших постійних клієнтів у сфері діджитал-реклами – компанія Reval Mööbel, магазин меблів з Естонії. Не зважаючи на те, що в Естонії присутні такі глобальні гравці як JYSK та IKEA, головну роль на ринку продажу меблів відіграють локальні підприємства. Це призвело до зростання конкуренції до такого рівня, що частки ринку, які займають ці компанії, перерозподіляються не просто кожного місяця, а буквально кожного тижня. Приблизно десять гравців змагаються за відносно невелику (зважаючи на 1,3-мільйонне населення країни) кількість потенційних клієнтів. Таким чином відбувається постійна генерація нових шляхів і способів розробки та ведення рекламних кампаній. Адже саме висока конкуренція є головною передумовою постійного зростання та покращення.

А тепер до основного.
Reval Mööbel прийшли до нас із бажанням підвищити дохід на 30% та привести свій ROAS до показника 1 до 10. У клієнта був досвід співпраці з агенціями і до нас, але результати та клієнтська підтримка зовсім не відповідали його очікуванням. Продажі були хаотичними, що не дозволяло власнику впевнено планувати майбутні кроки та розвиток бізнесу загалом. З огляду на те, що в нас уже був досвід роботи на естонському ринку, Reval Mööbel звернулись за налагодженням рекламної стратегії саме до нас.

Перед стартом робіт ми провели аудит поточного стану справ та проаналізували роботу наших конкурентів та їхні показники, доступні у відкритих джерелах. На основі аудиту та аналізу конкурентів ми розробили абсолютно нову промо-стратегію.  Крім аудиту діджитал-присутності, разом з клієнтом провели загальний розбір статистики продажів, щоб зрозуміти на яку категорію товарів треба в першу чергу зробити акцент. Базуючись на цьому, підготували медіа-плани для старту роботи у Facebook Ads Manager та Google Ads. Паралельно з підбором ключових слів, таргетів та написанням текстів рекламних оголошень, наш дизайнерській відділ працював над створенням шаблонів для банерів, які нам були потрібні для A/B тестування. Висока конкуренція в сегменті змушувала шукати нові варіанти для зростання бізнесу, тому процес генерації нових ідей не зупинявся впродовж усього співробітництва.

Вже у перший місяць плідної роботи ми зменшили середній Cost per Purchase з 90 євро (результат попередньої агенції) до 41 євро за купівлю. У подальшому продовжили нарощувати дохідність та підвищувати наш ROAS з 1 до 6 (за другий місяць роботи) до 1 до 9,8 (по завершенні п'ятого місяця співпраці). Загалом, нам вдалося вже тричі перевершувати рекорди клієнта по дохідності за місяць, і ми не збираємось зупинятись на досягнутому. 

Гарантом таких високих результатів було постійне включення в процес та тісний зв'язок із власником, який допомагав тримати руку на пульсі продажів. За півроку спільної роботи ми не один раз змінювали стратегію просування, протестували безліч гіпотез, налаштувань та креативів. Завдяки цьому клієнт зміг впевнено планувати подальший розвиток свого бізнесу та відкрити нові напрямки своєї підприємницької діяльності.

Зв'яжіться з нами
comments powered by Disqus
Дякуємо!

Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.