Porsche у соціальних мережах

Попрацюємо разом? ᐳ

Завдання

Зібрати найпалкіших прихильників бренду в одній спільноті, створивши додатковий канал комунікації бренду та джерело інформації про споживчі вподобання, погляди й ідеї. Генерувати додатковий якісний трафік на веб-сайт клієнта.

Менш ніж за рік нам вдалося зібрати більше 10 000 палких шанувальників Porsche, і ця цифра невпинно зростає. Завдяки правильно налаштованим таргетингам ми сформували цільову аудиторію, яка позитивно сприймає контент сторінки. Про це свідчать високі рівні залучення й охоплення, що перевищують заплановані показники удвічі.

На брендовій сторінці ми відкриваємо прихильникам досконалих спорткарів світ нових вражень: висвітлюємо новинки у модельному ряді, інноваційні технології, а також ключові події зі світу автоспорту. Пильно стежачи за гонками світового чемпіонату на витривалість WEC, анонсуючи важливі заїзди та спільно з фанами Porsche радіючи результатам улюблених екіпажів, ми створили динамічну активну спільноту абсолютно з нуля. За допомогою якісного контенту на сторінці ми покращуємо залученість аудиторії, що сприяє приросту трафіку на сайт.

Дякуємо!

Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.