Materialise: Стратегія бренду роботодавця

Задача: Сприяти розбудові бренду роботодавця в Україні. Materialise — бельгійська компанія та світовий лідер у сфері 3D-друку. Компанія має 25 офісів по всьому світу. Але український офіс розробляє програмне забезпечення для всієї компанії. Тому процес найму потребує сильного бренду роботодавця в Україні, що відрізняється від інших офісів.
Попрацюємо разом? ᐳ
Рішення: Щоб адаптувати стратегію бренду роботодавця Materialise до потреб українського офісу, ми вирішили почати з дослідження внутрішніх і зовнішніх інформаційних полів і тенденцій на ринку роботодавців, а також глибинних інтерв’ю з представниками основних груп стейкхолдерів. Ми, також, організували стратегічну сесію з керівниками усіх відділів українського офісу, щоб окреслити комунікаційні цілі, ключові повідомлення та KPI в контексті розвитку бренду роботодавця. Крім цього, ми підготували два hiring weeks, щоб знайти спеціалістів для компанії та перевірити наші гіпотези і нові формати найму. Для просування подій ми використовували PPC-рекламу та оголошення в ІТ-спільнотах. В результаті ціна 1 контакту становила 0,015 євро, а найм — 159 євро на кандидата.

Послуги: стратегія бренду роботодавця, маркетингова стратегія, дослідження ринку, дослідження цільової аудиторії, комунікаційна стратегія, SMM, PPC в соціальних мережах
Дякуємо!

Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.